درباره آی مجازی

سرویس دهنده خدمات سوشیال مدیا مارکتینگ

تلاش ما بر این است که در این دنیای مجازی بزرگ راهنما و کمکی باشیم برای اشخصاصی که به دنبال موفقیت و پیشرفت می باشند

Imajazicom-social-media-marketing

درباره آی مجازی

وبسایت “آی مجازی | imajazi” برخواسته از یک نیاز است. نیاز به آموزش ، نیاز به خدمات و نیاز به سرویس های معتبر برای دنیای جدیدی که هر روز بخش بیشتری از زندگی ما را با خود درگیر کرده است. بر کسی پوشیده نیست که امروزه دنیای مجازی، متشکل از انواع شبکه ها ، نرم افزار ها و پلتفرم ها مانند (اینستاگرام ، تلگرام ، یوتیوب ، توییچ ، واتساپ و …) بستری را آماده کرده اند که زندگی شخصی و کاری تقریبا بیش از 80 درصد انسان ها را با خود درگیر کرده است.

قدم گذاشتن در چنین بستر های نیاز به دانش ، تخصص ، راهنما و ابزار دارد. در روزگار امروز تقریبا هر کسب و کاری چه خانگی و چه صنعتی بالاجبار باید خود را با روش های بروز و موقعیت های پیش آمده امروزی هماهنگ کند. توقف و عدم پیشرفت هر کسب و کاری در چنین بسترهای بدون شک موجب شکست آن کسب و کار خواهد شد.

به همین جهت ما آی مجازی را شکل دادیم. وبسایتی که در آن به شما می آموزیم در فضای مجازی چگونه شروع کنید ، چگونه قدم بردارید و چگونه موفق شوید. ما در آی مجازی علاوه بر آموزش ابزار ها، سرویس هایی را ارائه می کنیم که به شما کمک خواهند کرد که سریع تر و با ریسک کمتر به سمت موفقیت کسب و کار آنلاین خود قدم بردارید.

چگونه کار میکنیم

کارشناسان و متخصصان ما در آی مجازی آموزش ها و دانش لازم را در شکل های مختلف در اختیار علاقه مندان قرار می دهند. شما می توانید به بروزترین مطالب آموزشی به صورت کاملا رایگان در بخش وبلاگ آی مجازی دسترسی داشته باشید. 

همچنین آموزش های تخصصی مختص ادمین ها و صاحبان کسب و کار به صورت دوره ای برگزار میشود.

ما در آی مجازی سیستم راهنما و همیار مجازی را متشکل از کارشناسان و ادمین های حرفه ای با سابقه چندین ساله راه اندازی نموده ایم. تا به عنوان همیار و راهنما از اولین قدم تا رسیدن به موفقیت کسب و کارتان در کنار شما باشند.

بخش ابزار ها و سرویس های شبکه های اجتماعی آی مجازی ، شامل خرید فالوور اینستاگرام ، خرید لایک اینستاگرام ، خرید ویو اینستاگرام و خرید کامنت اینستاگرام  و … به عنوان ابزار های لازم برای مدیریت هر کسب و کاری فعالیت می کنند.

هدف اصلی ما

همان طور که در ابتدا هم اشاره کردیم. تلاش ما بر این است که در این دنیای مجازی بزرگ راهنما و کمکی باشیم برای اشخصاصی که به دنبال موفقیت و پیشرفت می باشند. تا بتوانیم در کنار هم پیشرفت کنیم.

سوالی دارید؟ پس ما با در ارتباط باشید

اگر هنوز سوالی ذهن شما را درگیر کرده است .همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید. با مهربانی در کنارتان هستیم.

آی مجازی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کد تخفیف ؟ مطالب آموزشی ؟ اخبار روز ؟ همه در دسترس شماست کافیست دنبال کنید